Pulsefire Etkinliği Vadide!

Image via Riot Games

Yeni Pulsefire skinleri vadiye damgasını vurdu. Bunu kutlamak için Riot Games, fütüristik bir League of Legends etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Oyuncuların etkinlik görevlerini tamamlaması sonucu jeton kazanmaları ve özel ödüllerin kilitlerini açmaları için Riot Games, tam bir ay zaman veriyor.

Etkinlik zamanı oyuncular jeton kazanmak için özel görevleri tamamlamaları gerekmekte. Bütün League of Legends oyuncuları ücretsiz görevler alarak jeton kazanabilecekken, 1650 RP karşılığında Pulsefire Pass satın alan oyuncular daha fazla jeton ve özel ödül elde edebilecekler. Pulsefire Pass satın alan oyuncular 200 adet Pulsefire Jetonu ve 4 adet Pulsefire Küresi kazanabilecekler ve Pulsefire Pass sayesinde daha fazla ödül alabilecekler.

Oyuncular Pulsefire Jetonlarını topladıktan sonra, Hextech Crafting bölümünde bulunan etkinlik mağazasında jetonlarını diledikleri gibi harcayabilirler. Ödül listesinde; yeni ve eski Pulsefire kostümleri, simgeler, ifadeler ve totem görünümleri bulunmakta. 28 Mayıs’ta, Bard, Gnar ve Poppy’nin Astronot kostümleri  ve  renk paketleri 300 Pulsefire jetonu karşılığında alınabilir olacak.

Oyuncular buradan etkinlikteki görevlerin ve ödüllerin tam listesini bulabilirler.

Pulsefire etkinliği 16 Haziran’da son bulacak ve oyuncuların etkinlik görevlerini tamamlamaları için Riot Games tam bir ay zaman veriyor. Etkinlik sona erdiğinde görevler tamamlanamayacak fakat oyuncular 30 Hazirana kadar etkinlikte kazandıkları Pulsefire Jetonlarını harcayabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir