League of Legends Hayranı, Skyrim için Pyke’nin hançerini mod olarak oyuna getirdi

Image via Riot Games

The Elder Scrolls V: Skyrim sizin için eski ve unutulmuş bir oyun olarak görünebilir fakat rakibi olmayan 9 yaşındaki bu oyunun oyuncuları hala yeni içerikler üretmeye devam ediyor. İçerik üreticilerinin, yaptıkları son çalışma ise bizlerinde sıklıkla oynadığı Riot Games yapımı olan League of Legends’daki Pyke karakterini ilgilendiriyor.

Bir League of Legends hayranı, Pyke’nin hançerini Skyrim’de silah olarak yeniden tasarladı. Pyke, oyunda hançere sahip olan bir destek şampiyonu. Hançerini fırlattığında düşmanını kendisine doğru çekebiliyor ve rakibini alt ederek rahatlıkla takımına ve kendisine altın kazandırabiliyor. Tam bir destek karakteri ama değil mi? Bu da demek oluyor ki Pyke’nin hançeri Skyrim’in o muhteşem temasıyla harika bir uyum sağlıyor.

Image via Nexus

2011 yılında piyasaya sürülen RPG oyunu olan Skyrim, kurgusal bir orta çağ döneminde geçiyor. Skyrim, ejderha ve tuhaf canavarları içeren, oyundaki karakterleri dönüştüren hatta onları lanetleyen çeşit çeşit bir birinden eğlenceli ve bazıları bir o kadar saçma olan modlarıyla bu kadar ünlü oldu ve olmaya devam ediyor. Olasılıklar sonsuzdur!

Pyke hançerini denemek için Nexus modu buradan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir