ücretsiz gta5

Grand Theft Auto 5 Ücretsiz!

Epic Games Store, 2018’in sonundan bu yana ücretsiz bir sürü bilgisayar oyunu dağıttı ve bu süreçte verdikleri oyunların hepsi birbirinden değerliydi. Taki bugün ki oyuna kadar. Epic Games Store’nin bu sefer vermiş olduğu oyun, bünyesinden çıkarttığı en başarılı ve en popüler oyunlarından birisi olduğu kesin. Perşembe sabahı itibariyle Epic Games Store, Grand Theft Auto 5’i ücretsiz olarak veriyor ve hala GTA5 dünyadaki en popüler oyunlardan biri olma geçerliliğini sürdürüyor. (Oyunun ilk çıkış tarihi 2013 olmasına rağmen.) Ücretsiz GTA5 kampanyası 21 Mayıs saat 11:00’da sonra erecek.

2018’den bu yana Epic Games Store’da Watch Dogs’tan Just Cause 4’e ve Assassin’s Creed Syndicate’e kadar bir çok değerli oyun dağıtıldı fakat hiçbiri GTA5 kadar bizleri heyecanlandırmadı.

GTA5’in ücretsiz bir kopyasını almak için Epic Games Store hesabına ihtiyacınız olacaktır. Kaydolduktan sonra, şirketin 28 Nisan’da almış olduğu kadardan dolayı ücretsiz oyunları talep etmek için iki faktörlü kimlik doğrulamasını etkinleştirmeniz gerekmektedir. Temel olarak  ücretsiz oyun sahibi olmak istiyorsanız hesabınızı güvence altına almanız gerekmektedir. Bunu yapmak için hesabınıza giriş yapıp,  Password & Security sekmesine tıkladıktan sonra  tercih ettiğiniz güvenlik seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

Eğer web sitesinde bu işlemi yaparken sorun yaşıyorsanız, ücretsiz Grand Theft Auto 5 almak için Epic Games Store’nin masaüstü uygulamasını bilgisayarınıza kurabilirsiniz.  

Şayet ben böyle yaptım.

Epic Games Store’nin uygulamasını masaüstüne yükledikten sonra ücretsiz olarak GTA5’i alabilirsiniz.

GTA5’in bütün oyun konsollarında hala bu kadar popüler olmasının sebebi ise oyunun çevrim içi çok oyunculu olması ve hala daha oyunun güncelleme alıyor oluşudur. Yıllardır oyuna; yeni eşyalar, yeni kostümler, yeni modlar ve daha fazlası oyuna eklenmekte ve Rockstar Games’in desteğiyle GTA5’in oyuncular için vazgeçilmez bir oyun olması sağlanmaktadır.

GTA5 İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir