pulsefire ekko

2020 Pulsefire Etkinliği Ne Zaman Başlayacak?

Image via Riot Games

Yeni çıkacak olan Pulsefire kostümleri League of Legends’a damgasını vurmuş durumda. Kostümlerin çıkışını kutlamak için Riot Games, oyun içi özel ödüllerin kazanılacağı ve bir ay sürecek bir etkinlik planlamış bulunmakta.

Etkinlikte Pulsefire kostümlerinin görünümüne odaklanılmış ve önceki etkinlikler gibi görev içerikli olacak ayrıca oyuncular görev ödülü olarak Pulsefire jetonları alacak ve Hextech Crafting sisteminde bu jetonları kullanarak özel ögeler elde edebilecekler.

Etkinliğin başlangıcında oyuncular birkaç yeni ve daha önceden çıkmış olan eski Pulsefire kostümlerini deneyebilecekler ve etkinlik ilerledikçe yeni çıkan Astronot kostümlerinin  özel kroma paketlerini etkinlik mağazında bulabileceksiniz.

Oyuncular görevleri tamamladıkça etkinlik jetonları kazanabilecekler fakat bizim önerimiz etkinlikten en iyi şekilde yararlanmak için Pulsefire Pass’i 1650 RP karşılığında satın almanız olacaktır. Pulsefire Pass satın aldığınız vakit 200 Pulsefire jetonu ve dört adet Pulsefire küresi size hediye olarak gelecektir. Merak edenler için buraya etkinlikteki görevlerin listesini bırakıyorum. Hepinize bol şans 😊

Pulsefire etkinliği ne zaman başlıyor?

Riot’un etkinliğe ilişkin destek sayfasına göre, Pulsefire etkinliği 14 Mayıs’ta saat 15: 00’de başlıyor . Etkinlik 15 Haziran’da ise sona erecek. Oyuncular etkinlik jetonlarını 30 Haziran’a kadar kullanmaya devam edebilirler.

Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir